tokiohotelcinemabizarre
TOKIO HOTEL SI CINEMA BIZARRE
Lista Forumurilor Pe Tematici
tokiohotelcinemabizarre | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIOHOTELCINEMABIZARRE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
ramona23 pe Simpatie
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
24 - 52 ani
tokiohotelcinemabizarre / TOM / l-atzi visat? Moderat de Melysa, kamy_th_cb
Autor
Mesaj Pagini: 1
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
l-atzi visat?

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Melisa
Vizitator



nu

pus acum 18 ani
   
kamy_th_cb
magic vodoo power

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
da

_______________________________________
After the rain
I still see heaven crying
After the rain
I still feel no relief
cause everything we used to be
and used to feel
It all becomes so frightening real
after the rain
:-x:-x:-x

pus acum 18 ani
   
Melysa
forever or never

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 60
da , de curand*   si chiar trebuie sa va povestesc deci eram la scoala si intra th pe usa si vorbeau romana!! au stat cam 15 min si apoi ne-am dat autografe si m-am dus ultima si am luat numai de la georg si gustav ca tom mi-a zis sa il las in pace ca se grabeste si am visat si cb o data cand eram la concert la iasi cica si m-am intalnit cu ei si vorbeau si ei romana si mi-au dat autografe si am vb o gramada cu shin ce mai vise

_______________________________________
Overcome gravity
Holding you down
On the ground
Free from insanity
No one else ïs around

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
  chiar k ce mai vise

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la