tokiohotelcinemabizarre
TOKIO HOTEL SI CINEMA BIZARRE
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
tokiohotelcinemabizarre | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIOHOTELCINEMABIZARRE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: sweet_kiss55555
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 30 - 53 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
aici scrieti despre voi 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
daya
1000meere
 Din: ploiesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
|
|
continui eu....sunt ana dar spunetimi daya am 14 ani sunt din ploiesti...asa si intrebatima ce mai vreti sa stiti .........aaa...imi place th si cinema bizzare 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
kamy_th_cb
magic vodoo power
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
|
|
sunt kamy am 16 ani sunt din sv imi place cinema bizarre si tokio hotel....
_______________________________________ After the rain I still see heaven crying After the rain I still feel no relief cause everything we used to be and used to feel It all becomes so frightening real after the rain :-x:-x:-x
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
Bine ai venit!! sper sa-tzi placa
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
sunt Melisa(stiu ca vi se pare un nume ciudat ) am 12 ani , sunt mai micuta putin decat voi si sunt din bucuresti.imi place cinema bizarre si tokio hotel! 
Modificat de Melisa (acum 18 ani)
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
nu e un nume ciudat 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
BINE AI VENIT!!!
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
kamy_th_cb
magic vodoo power
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
|
|
welcome.....si imi place numele melisa....sper sati plak aici 
_______________________________________ After the rain I still see heaven crying After the rain I still feel no relief cause everything we used to be and used to feel It all becomes so frightening real after the rain :-x:-x:-x
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
eo_alexutza_:-*
angel in disguise
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 9
|
|
booonha.....!.......:X:X:X.....ma nooomesch.....alexandra......daniela....mi se zice danny.....cel mai desz.....dar ji fefe...... .....ji alexanutza.......am 13 ani.......isz din otopeni......ji imi place mooolth sa ma distrez la maxzim....:X:X:X.......imi place za zthaw q.......varamea ..... q aditza.....q.....yasmy......gigi.....kyky......koooka.....eka......etc......km athath despre meh.....ma gasitzi la id'ul denny_alexandra2007....papa....va ubesk:X:X:....:*:*:*

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
Bine ai venit!nu uita sa fi activa!si asa poate poate...potzi deveni moderator 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
eo_alexutza_:-*
angel in disguise
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 9
|
|
booonha....!.....:X:X:X......ma nooomesch.....alexandra.....daniela........mi se zice danny.....cel mai desz.....dar ji fefe..... ......ji alexutza....am 13 ani.....isz din otopeni....ji imi place mooolth sa ma distrez la maxzim.....:X:X:X.....imi place za zthaw q......varamea .... q aditza.....q.....yasmy.......gigi.....kyky.......koooka.....eka.....etc.....km athath despre meh.....ma gasitzi la id'ul denny_alexandra2007.....papa.....va unesk:X:X:......:*:*:* 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
eo_alexutza_:-*
angel in disguise
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 9
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
nu mai fa posturi duble pt asta exista modificatzi.... 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
hilary_cb
1000meere
 Din: Iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 26
|
|
Hy sunt Hilary (nu ma cheama asa dar asa imi place sa mi se zica ).Am 13 ani shi sunt din Iasi.Ador Cinema Bizarre shi Tokio Hotel.In afara de cele 2 formatii imi mai plak:Panik,The gazette,ayabie,an cafe shi foarte mult HILARY DUFF.Urasc manelele,populara shi cel mai mult rbd,patito feo shi telenovele..Daca vreti sa mai shtiti cva intrebati 
_______________________________________
 add hilary_cb
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
Bine ai venit!!! sper sa nu parasesti forumul..... si sa te simtzi bn 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Melysa
forever or never
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 60
|
|
eu sunt melisa .. am raspuns mai sus 
_______________________________________ Overcome gravity Holding you down On the ground Free from insanity No one else ïs around
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
Bine ai revenit! 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Melysa
forever or never
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 60
|
|
ms ms 
_______________________________________ Overcome gravity Holding you down On the ground Free from insanity No one else ïs around
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Love_Rock_4ever
1000meere
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 21
|
|
Salz!Ma numesc Anca , am ...14 ani si sunt din Calarasi .
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
bine ai venit sa te simtzi bn aici
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
08011997
1000meere
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 30
|
|
hi!!!!!!! Numele meu este andreea , dar colegii ini spun oana , prescurtarea de la ioana , celalalt nume al meu . An doar 11 ani dar pe 8 ianuarie fac 12 . Pasiunea mea este visatul , dar pe locul 2 este cearta cu o colega pentru (o sa para o prostie) STRIFY. Invat la Liceul Teoretic "Horia Hulubei" din Magurele . Locuiesc intr-un sat di acest oras adica Varteju (mai am putin si va dau si adresa) Sunt o mega fana Cinema Bizarre. Daca vreti sa ma cunoaste-ti sau sa mai pune-ti intrebari aveti liber pe id-ul fatalibelula
_______________________________________ visul meu de o viata este zborul ........ incercati sa visati si puteti sa si zburati
|
|
| pus acum 17 ani |
|