tokiohotelcinemabizarre
TOKIO HOTEL SI CINEMA BIZARRE
Lista Forumurilor Pe Tematici
tokiohotelcinemabizarre | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIOHOTELCINEMABIZARRE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
sweet_kiss55555
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
30 - 53 ani
tokiohotelcinemabizarre / Despre voi!!! / Cine suntetzi?Cum va numitzi?De unde suntetzi? Moderat de Melysa, kamy_th_cb
Autor
Mesaj Pagini: 1
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
aici scrieti despre voi

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
Sa incep eu......ma numesc Madison...dar spunetzi-mi kitty sau mady   am 14 ani sunt din bucuresti(pantelimon) practic volley d la 7ani

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
daya
1000meere

Din: ploiesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
continui eu....sunt ana dar spunetimi daya am 14 ani sunt din ploiesti...asa si intrebatima ce mai vreti sa stiti .........aaa...imi place th si cinema bizzare

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
Bine ai venit p forum Ana!!!      

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
kamy_th_cb
magic vodoo power

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
sunt kamy am 16 ani sunt din sv imi place cinema bizarre si tokio hotel....

_______________________________________
After the rain
I still see heaven crying
After the rain
I still feel no relief
cause everything we used to be
and used to feel
It all becomes so frightening real
after the rain
:-x:-x:-x

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
Bine ai venit!!   sper sa-tzi placa

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Melisa
Vizitator



sunt Melisa(stiu ca vi se pare un nume ciudat ) am 12 ani , sunt mai micuta putin decat voisi sunt din bucuresti.imi place cinema bizarre si tokio hotel!

Modificat de Melisa (acum 18 ani)


pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
nu e un nume ciudat  

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
BINE AI VENIT!!!

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
kamy_th_cb
magic vodoo power

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
welcome.....si imi place numele melisa....sper sati plak aici  

_______________________________________
After the rain
I still see heaven crying
After the rain
I still feel no relief
cause everything we used to be
and used to feel
It all becomes so frightening real
after the rain
:-x:-x:-x

pus acum 18 ani
   
eo_alexutza_:-*
angel in disguise

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 9
booonha.....!.......:X:X:X.....ma nooomesch.....alexandra......daniela....mi se zice danny.....cel mai desz.....dar ji fefe...........ji alexanutza.......am 13 ani.......isz din otopeni......ji imi place mooolth sa ma distrez la maxzim....:X:X:X.......imi place za zthaw q.......varamea ..... q aditza.....q.....yasmy......gigi.....kyky......koooka.....eka......etc......km athath despre meh.....ma gasitzi la id'ul denny_alexandra2007....papa....va ubesk:X:X:....:*:*:*


pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
Bine ai venit!nu uita sa fi activa!si asa poate poate...potzi deveni moderator

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
eo_alexutza_:-*
angel in disguise

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 9
booonha....!.....:X:X:X......ma nooomesch.....alexandra.....daniela........mi se zice danny.....cel mai desz.....dar ji fefe...........ji alexutza....am 13 ani.....isz din otopeni....ji imi place mooolth sa ma distrez la maxzim.....:X:X:X.....imi place za zthaw q......varamea .... q aditza.....q.....yasmy.......gigi.....kyky.......koooka.....eka.....etc.....km athath despre meh.....ma gasitzi la id'ul denny_alexandra2007.....papa.....va unesk:X:X:......:*:*:*


pus acum 18 ani
   
eo_alexutza_:-*
angel in disguise

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 9
buna!ce facetzi??

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
nu mai fa posturi duble pt asta exista modificatzi....

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
hilary_cb
1000meere

Din: Iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 26
Hy sunt Hilary (nu ma cheama asa dar asa imi place sa mi se zica  ).Am 13 ani shi sunt din Iasi.Ador Cinema Bizarre shi Tokio Hotel.In afara de cele 2 formatii imi mai plak:Panik,The gazette,ayabie,an cafe shi foarte mult HILARY DUFF.Urasc manelele,populara shi cel mai mult rbd,patito feo shi telenovele..Daca vreti sa mai shtiti cva intrebati

_______________________________________

add hilary_cb

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
Bine ai venit!!! sper sa nu parasesti forumul..... si sa te simtzi bn

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Melysa
forever or never

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 60
eu sunt melisa .. am raspuns mai sus   

_______________________________________
Overcome gravity
Holding you down
On the ground
Free from insanity
No one else ïs around

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
Bine ai revenit!

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Melysa
forever or never

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 60
ms ms

_______________________________________
Overcome gravity
Holding you down
On the ground
Free from insanity
No one else ïs around

pus acum 18 ani
   
Love_Rock_4ever
1000meere

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 21
Salz!Ma numesc Anca , am ...14 ani si sunt din Calarasi .

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
bine ai venit sa te simtzi bn aici

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
08011997
1000meere

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 30
hi!!!!!!!
Numele meu este andreea , dar colegii ini spun oana  , prescurtarea de la ioana , celalalt nume al meu .
An doar 11 ani dar pe 8 ianuarie fac 12 .
Pasiunea mea este visatul , dar pe locul 2 este cearta cu o colega pentru (o sa para o prostie) STRIFY.
Invat la Liceul Teoretic "Horia Hulubei" din Magurele .
Locuiesc intr-un sat di acest oras adica Varteju (mai am putin si va dau si adresa)
Sunt o mega  fana Cinema Bizarre.
Daca vreti sa ma cunoaste-ti sau sa mai pune-ti intrebari aveti liber pe id-ul  fatalibelula


_______________________________________
visul meu de o viata este zborul ........ incercati sa visati si puteti sa si zburati

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la