tokiohotelcinemabizarre
TOKIO HOTEL SI CINEMA BIZARRE
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
tokiohotelcinemabizarre | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIOHOTELCINEMABIZARRE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Bianca777 24 ani
 | Femeie 24 ani Brasov cauta Barbat 27 - 64 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
De necrezut ca inca mai esti Solo... Kiro: Ca sa fiu sincer: Momentan nu am pretentie la o prietena. Acum sa am prietena nu prea mi se pare potrivit. Ma concentrez foarte mult la trupa, si nu as avea timp pentru ea. Asta ar fii incorect.
Cum arat fata potrivita pentru tine? Kiro: Recunosc, sunt foarte alegator in chestia asta. Nu are voie sa fie fitoasa, care vorbeste intruna, si care ar vrea doar sa ma comande. Ar trebui sa arate bine. Nu trebuie sa fie neaparat fana Visual- Key. Stilul nu conteaza, atata timp cat are grija de ea.
Ce parere ai despre One- Night- Stands? Kiro: Eu vreau sa cunosc fata, inainte sa se intample ceva. Nu trebuie sa o vad doar ca pe o papusa fara viata: inauntru, afara- la revedere. Asa ceva mi se pare fals. Daca ar fii, as fii amantul cuiva, aici ne-am vedea mai des.
Ai deja idee despre sex? Kiro: "Prima oara" am avut in vacanta, in Turcia, aveam 14 ani. Acolo am cunoscut o fata super. Avea parul lung, era foarte draguta, si arata foarte bine, m-am indragostit de ea de prima oara cand am vazut-o. Atunci eram foarte timid, si foarte linistit. Dar la ea mi-am spus: Haide, sansa asta nu o mai primesti niciodata. Asa ca am incercat in cele 10 zile, in care am fost in Turcia sa ma apropii mai mult de ea. Ceea ce am reusit...
Asta inseamna? Kiro: In a cincea zi am fost amandoi singuri in hotel. Mi-am luat tot curajul si am sarutat-o. Iar la sfarsitul vacantei s-a intamplat mai mult- ne-am culcat impreuna. Pentru amandoi era "prima oara".
Si cum a fost? Kiro: Pentru prima oara destul de bine. Poate mi-am sperat mai multe. Dar "prima oara" leaga in orice caz, de aceea este asa de trist ca nu am reusit cu relatia noastra...
De ce nu? Kiro: Locuiam la 400 km departare de ea. Chiar daca ne-am mai intalnit de 2 ori dupa aceea- ca in Turcia nu a mai fost deloc. In ziua in care ne-am vazut pentru ultima oara, mi-am dat seama ca nu o sa iasa nimic dintre noi doi. Ea este o fata super, dar pur si simplu nu avea viitor relatia noastra. Normal ca i-am mai scris cateodata si mesaje, pentru ca voiam cat de cat sa mai avem contact. Dar de un an nu mai avem contact. Ea era perfect, ceea ce mi-am dorit vreodata.
De ce nu o suni? Kiro: Nu as putea. Mereu ma gandesc cum sa fie totul, si daca nu iese bine in gandurile mele, nu o mai fac nici in realitate. De catva timp am devanit mai spontan, si poate intr-o zi o sa o sun...
Ähm, cum mai era chestia cu "a ramane solo"? Kiro(rade): Normal ca doar pe baza de prietenie.
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
daya
1000meere
 Din: ploiesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
|
|
kiro mama mai inselat ?ai avut pretena q care ai faqto la 14 ani lasa k o sa ma intalnesti pe mn 
|
|
| pus acum 18 ani |
|