tokiohotelcinemabizarre
TOKIO HOTEL SI CINEMA BIZARRE
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
tokiohotelcinemabizarre | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIOHOTELCINEMABIZARRE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: monaahmed2012 25 ani
 | Femeie 25 ani Calarasi cauta Barbat 25 - 48 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
Nume:Shin Data nasterii:12.12.1989 Zodie:Capricorn Par:blond deschis Ochi:verzi-gri Inaltime:1,77m Pet:pisica Hobby:iesitul cu prietenii,tobele,muzica Ce inseamna numele lui: Idolul sau este drummer'ul de la ,,Dir en grey",numele lui fiind Shinya,de aceea el s'a autointitulat Shin. Shin: Cu 17 este Shin cel mai tanar dintre baieti, dar si cel mai linistit. "Sunt foarte timit cand e vorba de dragoste. Nu am curajul sa vorbesc cu o fata, mai bine astept sa faca ea primul pas". Pana acum nu a cunoscut marea iubire. "Inca astept sa ma indragostesc de cinema care sa ma accepte asa cum sunt. Si sunt chiar foarte romantic!" 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
daya
1000meere
 Din: ploiesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
|
|
mancalar mama el e cel maimicutz::X:X:X:X
|
|
| pus acum 18 ani |
|
kamy_th_cb
magic vodoo power
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
|
|
il cheama tim 
_______________________________________ After the rain I still see heaven crying After the rain I still feel no relief cause everything we used to be and used to feel It all becomes so frightening real after the rain :-x:-x:-x
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
timid 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
kamy_th_cb
magic vodoo power
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
|
|
da se potriveste 
_______________________________________ After the rain I still see heaven crying After the rain I still feel no relief cause everything we used to be and used to feel It all becomes so frightening real after the rain :-x:-x:-x
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
shin.....ma lasi sa fiu iubitata? 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|