tokiohotelcinemabizarre
TOKIO HOTEL SI CINEMA BIZARRE
Lista Forumurilor Pe Tematici
tokiohotelcinemabizarre | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIOHOTELCINEMABIZARRE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
monaahmed2012 25 ani
Femeie
25 ani
Calarasi
cauta Barbat
25 - 48 ani
tokiohotelcinemabizarre / SHIN / biografie Moderat de Melysa, kamy_th_cb
Autor
Mesaj Pagini: 1
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
Nume:Shin
Data nasterii:12.12.1989
Zodie:Capricorn
Par:blond deschis
Ochi:verzi-gri
Inaltime:1,77m
Pet:pisica
Hobby:iesitul cu prietenii,tobele,muzica
Ce inseamna numele lui: Idolul sau este drummer'ul de la ,,Dir en grey",numele lui fiind Shinya,de aceea el s'a autointitulat Shin.
Shin: Cu 17 este Shin cel mai tanar dintre baieti, dar si cel mai linistit. "Sunt foarte timit cand e vorba de dragoste. Nu am curajul sa vorbesc cu o fata, mai bine astept sa faca ea primul pas". Pana acum nu a cunoscut marea iubire. "Inca astept sa ma indragostesc de cinema care sa ma accepte asa cum sunt. Si sunt chiar foarte romantic!"


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
daya
1000meere

Din: ploiesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
mancalar mama el e cel maimicutz::X:X:X:X

pus acum 18 ani
   
kamy_th_cb
magic vodoo power

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
il cheama tim    

_______________________________________
After the rain
I still see heaven crying
After the rain
I still feel no relief
cause everything we used to be
and used to feel
It all becomes so frightening real
after the rain
:-x:-x:-x

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
timid

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
kamy_th_cb
magic vodoo power

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
da se potriveste

_______________________________________
After the rain
I still see heaven crying
After the rain
I still feel no relief
cause everything we used to be
and used to feel
It all becomes so frightening real
after the rain
:-x:-x:-x

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
shin.....ma lasi sa fiu iubitata?  

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
kamy_th_cb
magic vodoo power

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
ce direct
sigur intelege le romana))
da las kai bun ji asa


_______________________________________
After the rain
I still see heaven crying
After the rain
I still feel no relief
cause everything we used to be
and used to feel
It all becomes so frightening real
after the rain
:-x:-x:-x

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la