tokiohotelcinemabizarre
TOKIO HOTEL SI CINEMA BIZARRE
Lista Forumurilor Pe Tematici
tokiohotelcinemabizarre | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIOHOTELCINEMABIZARRE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Laura_libero
Femeie
24 ani
Timis
cauta Barbat
32 - 50 ani
tokiohotelcinemabizarre / YU / biografie Moderat de Melysa, kamy_th_cb
Autor
Mesaj Pagini: 1
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
Nume:Yu
Data nasterii:29.12.1988
Zodie:Capricorn
Par:negru
Ochi:verzi-albastrii
Inaltime:1,79m
Pet:2 tamagotchi
Hobby:chitara,jocuri,manga,lectura
Semnificatia numelui: Yu este prescurtarea de la desenatoarea de origine japoneza Yukiru Sugisaki
Yu: Yu a avut o copilarie grea. La varsta de un an s-a oparit, si printr-o minune a supravietuit. Nici ca Teenager nu a fost usor. "Mereu erau certuri cu parintii. La scoala nu mergea deloc bine." In loc sa invete, Yu avea doar fete in cap. Prima oara pentru el a fost la varsta de 12 ani.


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
daya
1000meere

Din: ploiesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
ce -s alea tamagotchi?    

pus acum 18 ani
   
Melysa
forever or never

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 60
el e si mai ciudat!

Modificat de Meliysa (acum 18 ani)


_______________________________________
Overcome gravity
Holding you down
On the ground
Free from insanity
No one else ïs around

pus acum 18 ani
   
Melysa
forever or never

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 60
12 ani?????

_______________________________________
Overcome gravity
Holding you down
On the ground
Free from insanity
No one else ïs around

pus acum 18 ani
   
Cathy
angel in disguise

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
numele adevarat e Dirk


pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
stiam

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la