tokiohotelcinemabizarre
TOKIO HOTEL SI CINEMA BIZARRE
Lista Forumurilor Pe Tematici
tokiohotelcinemabizarre | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIOHOTELCINEMABIZARRE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
lovely_pink
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 49 ani
tokiohotelcinemabizarre / SHIN / dc va place shin? Moderat de Melysa, kamy_th_cb
Autor
Mesaj Pagini: 1
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
so....dc va place shin?

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
daya
1000meere

Din: ploiesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
k e dragutzi si sta in banka lui

pus acum 18 ani
   
kamy_th_cb
magic vodoo power

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
imi place k e timid si e sensibil e k o papusa   si pe deasupra are niste ochi ....
e foarte sweet


       

place shin? imi place timid sensibil papusa   deasupra are niste ochi ....e foarte sweet  

20.8KB


_______________________________________
After the rain
I still see heaven crying
After the rain
I still feel no relief
cause everything we used to be
and used to feel
It all becomes so frightening real
after the rain
:-x:-x:-x

pus acum 18 ani
   
Melysa
forever or never

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 60
exact deci timid sensibil ochi frumosi , el e frumos , blond , par frumos off si in toate pozele e simplu si doar zambeste        e asa frumooos

_______________________________________
Overcome gravity
Holding you down
On the ground
Free from insanity
No one else ïs around

pus acum 18 ani
   
Love_Rock_4ever
1000meere

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 21
Imi place ca e timid ( si poti sa il controlezi usor adik) .

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
08011997
1000meere

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 30
este timid si asta poate fi un defect , dar cum sa  nu iti placa un asemenea tip
e dulce , e BLOND ,e perfect(dar mai are sa -l ajunga pe strify)
 

place shin? este timid asta poate defect dar cum sa  iti placa asemenea tip dulce blond mai are

50.5KB


_______________________________________
visul meu de o viata este zborul ........ incercati sa visati si puteti sa si zburati

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la