tokiohotelcinemabizarre
TOKIO HOTEL SI CINEMA BIZARRE
Lista Forumurilor Pe Tematici
tokiohotelcinemabizarre | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIOHOTELCINEMABIZARRE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Kitana pe Simpatie
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 48 ani
tokiohotelcinemabizarre / Despre voi!!! / Ce nu va place sa faceti? Moderat de Melysa, kamy_th_cb
Autor
Mesaj Pagini: 1
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
mie nu-mi plc  sa fac curatzenie...sa merg la sc....si km atat  

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
daya
1000meere

Din: ploiesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
mie nu-mi place sa ma duk la sc....nu-mi place sa mi se se spuna ce tre sa fak si ce nu tre sa fak....nu-mi place sa fiu mintita....ji km atat

pus acum 18 ani
   
Melisa
Vizitator



mie nu imi place sa fac curatzenie si sa merg la scoala si nici sa desenez

pus acum 18 ani
   
kamy_th_cb
magic vodoo power

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
numi place k cineva sa ma scoale prea devreme si numi place k lumea sasi bata joc de mn

_______________________________________
After the rain
I still see heaven crying
After the rain
I still feel no relief
cause everything we used to be
and used to feel
It all becomes so frightening real
after the rain
:-x:-x:-x

pus acum 18 ani
   
hilary_cb
1000meere

Din: Iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 26
Urasc temele shi scoala

_______________________________________

add hilary_cb

pus acum 18 ani
   
Love_Rock_4ever
1000meere

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 21
Poy..urasc scoala , temele , pe colegul meu de banca pe nume Narcis ....si...il urasc si pe vecinu' de deasupra.

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
08011997
1000meere

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 30
sa merg la sc , sa fac teme , sa ma trezesc devreme si sa alerg

_______________________________________
visul meu de o viata este zborul ........ incercati sa visati si puteti sa si zburati

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la