tokiohotelcinemabizarre
TOKIO HOTEL SI CINEMA BIZARRE
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
tokiohotelcinemabizarre | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIOHOTELCINEMABIZARRE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Kitana pe Simpatie
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 48 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
mie nu-mi plc sa fac curatzenie...sa merg la sc....si km atat 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
daya
1000meere
 Din: ploiesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
|
|
mie nu-mi place sa ma duk la sc....nu-mi place sa mi se se spuna ce tre sa fak si ce nu tre sa fak....nu-mi place sa fiu mintita....ji km atat 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
mie nu imi place sa fac curatzenie si sa merg la scoala si nici sa desenez 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
kamy_th_cb
magic vodoo power
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
|
|
numi place k cineva sa ma scoale prea devreme si numi place k lumea sasi bata joc de mn
_______________________________________ After the rain I still see heaven crying After the rain I still feel no relief cause everything we used to be and used to feel It all becomes so frightening real after the rain :-x:-x:-x
|
|
| pus acum 18 ani |
|
hilary_cb
1000meere
 Din: Iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 26
|
|
Urasc temele shi scoala
_______________________________________
 add hilary_cb
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Love_Rock_4ever
1000meere
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 21
|
|
Poy..urasc scoala , temele , pe colegul meu de banca pe nume Narcis ....si...il urasc si pe vecinu' de deasupra.
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
08011997
1000meere
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 30
|
|
sa merg la sc , sa fac teme , sa ma trezesc devreme si sa alerg 
_______________________________________ visul meu de o viata este zborul ........ incercati sa visati si puteti sa si zburati
|
|
| pus acum 17 ani |
|