tokiohotelcinemabizarre
TOKIO HOTEL SI CINEMA BIZARRE
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
tokiohotelcinemabizarre | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIOHOTELCINEMABIZARRE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: danutza_84 la Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Galati cauta Barbat 26 - 55 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
aveti? 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
daya
1000meere
 Din: ploiesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
|
|
da sunt catziva :X:X:X clasa mea e o clasa de copii tembeli q mn in varf 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
kamy_th_cb
magic vodoo power
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
|
|
da clasa mea...suntem cei mai nebuni copii din tot liceul.....sunt o clasa anti-toceala deci e bine 
_______________________________________ After the rain I still see heaven crying After the rain I still feel no relief cause everything we used to be and used to feel It all becomes so frightening real after the rain :-x:-x:-x
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Love_Rock_4ever
1000meere
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 21
|
|
Pai la mine la scoala e destul de fain..suntem o clasa de nebuni si cateodata ne si spargem capetele intre noi.
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
08011997
1000meere
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 30
|
|
place place:baiatul dirigintei place ca si colegi:toate fetele si 3 baieti
4.4KB
_______________________________________ visul meu de o viata este zborul ........ incercati sa visati si puteti sa si zburati
|
|
| pus acum 17 ani |
|