tokiohotelcinemabizarre
TOKIO HOTEL SI CINEMA BIZARRE
Lista Forumurilor Pe Tematici
tokiohotelcinemabizarre | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIOHOTELCINEMABIZARRE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Adelinadia Profile
Femeie
25 ani
Mures
cauta Barbat
27 - 71 ani
tokiohotelcinemabizarre / BRIAN MOLKO!! / Ce parere avetzi despre Brian Molko? Moderat de Melysa, kamy_th_cb
Autor
Mesaj Pagini: 1
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
Deci...mie imi plc Placebo...si mai ales Brian Molko.....eh....Bill s-a inspirat dupa el....si imi plc mai ales muzik timo mass feat. brian molko-first day      

parere avetzi despre brian molko? deci...mie imi plc mai ales brian s-a inspirat dupa el....si imi Strify's girlfriend

2.8KB


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273


parere avetzi despre brian molko? Strify's girlfriend

13KB


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273


parere avetzi despre brian molko? Strify's girlfriend

11.5KB


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273


parere avetzi despre brian molko? Strify's girlfriend

7.8KB


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273


parere avetzi despre brian molko? Strify's girlfriend

19.3KB


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273


parere avetzi despre brian molko? Strify's girlfriend

11.6KB


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273


parere avetzi despre brian molko? Strify's girlfriend

3KB


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
semnatura

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
uuuuupppppps am uitat poza  

parere avetzi despre brian molko? uitat poza   Strify's girlfriend

2.7KB


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273


parere avetzi despre brian molko? Strify's girlfriend

27.5KB


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
kamy_th_cb
magic vodoo power

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
  nici nu am auzit de el.... da e dragutz

_______________________________________
After the rain
I still see heaven crying
After the rain
I still feel no relief
cause everything we used to be
and used to feel
It all becomes so frightening real
after the rain
:-x:-x:-x

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la