tokiohotelcinemabizarre
TOKIO HOTEL SI CINEMA BIZARRE
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
tokiohotelcinemabizarre | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIOHOTELCINEMABIZARRE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Adelinadia Profile
 | Femeie 25 ani Mures cauta Barbat 27 - 71 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|

13KB
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|

11.5KB
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|

7.8KB
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|

19.3KB
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|

11.6KB
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|

3KB
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
semnatura 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
uuuuupppppps am uitat poza 
2.7KB
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|

27.5KB
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|