tokiohotelcinemabizarre
TOKIO HOTEL SI CINEMA BIZARRE
Lista Forumurilor Pe Tematici
tokiohotelcinemabizarre | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIOHOTELCINEMABIZARRE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
geogeorgiana17
Femeie
25 ani
Arad
cauta Barbat
26 - 57 ani
tokiohotelcinemabizarre / ANIMALE / ce animale avetzi? Moderat de Melysa, kamy_th_cb
Autor
Mesaj Pagini: 1
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
eu am un catzel voi?  

animale avetzi? catzel voi?   Strify's girlfriend

17.8KB


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273


animale avetzi? Strify's girlfriend

11.3KB


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273


animale avetzi? Strify's girlfriend

21.8KB


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
     

animale avetzi?       Strify's girlfriend

21.1KB


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
Numele lui e Billy  

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Melisa
Vizitator



eu am un catel cred ca l-ai vazut

pus acum 18 ani
   
kamy_th_cb
magic vodoo power

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
e dragutz billy
din pacate nam nici un animal


_______________________________________
After the rain
I still see heaven crying
After the rain
I still feel no relief
cause everything we used to be
and used to feel
It all becomes so frightening real
after the rain
:-x:-x:-x

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
cainele melisei musca musca tare   e rau     musshca mushca tare tare        

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Melisa
Vizitator



cum sa muste???doar te-a latrat putin .. mai mult

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
oooo daaaaaaaaaa............   mai avea putzin si isi infigea dintzii in mn...  

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Love_Rock_4ever
1000meere

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 21
Pai eu doua animalutze...:::
-Lisa:catelusha mea
-Maximus-matu' meu


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
am si eu un matz akm
il cheama
Casimir


am stat catva timp sa vad ce e si nu stiam,si apoi am apasat p organul genital,si avea oua))


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
08011997
1000meere

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 30
eu am 2 caini (dulai)
latra mult si musca 0
           

animale avetzi? caini mult musca            

4.4KB


_______________________________________
visul meu de o viata este zborul ........ incercati sa visati si puteti sa si zburati

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la