tokiohotelcinemabizarre
TOKIO HOTEL SI CINEMA BIZARRE
Lista Forumurilor Pe Tematici
tokiohotelcinemabizarre | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIOHOTELCINEMABIZARRE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
mariana_n23 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Brasov
cauta Barbat
29 - 52 ani
tokiohotelcinemabizarre / BILL / Bill are blugii prea stramtzi!! Moderat de Melysa, kamy_th_cb
Autor
Mesaj Pagini: 1
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
uhuuuuu...atzi vazut ce are bill?      

bill are blugii prea stramtzi!! vazut are bill?       Strify's girlfriend

30.2KB


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273


bill are blugii prea stramtzi!! Strify's girlfriend

5.1KB


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
uuuups

bill are blugii prea stramtzi!! uuuups Strify's girlfriend

41KB


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273


bill are blugii prea stramtzi!! Strify's girlfriend

51.1KB


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273


bill are blugii prea stramtzi!! Strify's girlfriend

39.5KB


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
kamy_th_cb
magic vodoo power

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
sincer mie imi place asa   ...
isi arata obiectu muncii
si blugii is misto


_______________________________________
After the rain
I still see heaven crying
After the rain
I still feel no relief
cause everything we used to be
and used to feel
It all becomes so frightening real
after the rain
:-x:-x:-x

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
si mie imi plc       fff mult k vedem si noi mai multe

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
kamy_th_cb
magic vodoo power

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
dakum cui nui place)

sper sa nu ma apuce fanteziile    


_______________________________________
After the rain
I still see heaven crying
After the rain
I still feel no relief
cause everything we used to be
and used to feel
It all becomes so frightening real
after the rain
:-x:-x:-x

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
ce fantezi??  

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
kamy_th_cb
magic vodoo power

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
eeeeeeeee..........          
credema k nu vrei sa afli      
nus in toate mintile    


_______________________________________
After the rain
I still see heaven crying
After the rain
I still feel no relief
cause everything we used to be
and used to feel
It all becomes so frightening real
after the rain
:-x:-x:-x

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
nu-l calari p bill   .....nu e ponei....sau o fi magar?  

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
kamy_th_cb
magic vodoo power

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
    mai stii
nul calaresc doar oleak ma sui pe el....        


_______________________________________
After the rain
I still see heaven crying
After the rain
I still feel no relief
cause everything we used to be
and used to feel
It all becomes so frightening real
after the rain
:-x:-x:-x

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
tot aia  

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
kamy_th_cb
magic vodoo power

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
:-j.....noi sa fim sanatosi k in rest ne descurcam noi    

_______________________________________
After the rain
I still see heaven crying
After the rain
I still feel no relief
cause everything we used to be
and used to feel
It all becomes so frightening real
after the rain
:-x:-x:-x

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
si marmota ce facea?  

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
kamy_th_cb
magic vodoo power

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
      invelea cicolata in staniol            

_______________________________________
After the rain
I still see heaven crying
After the rain
I still feel no relief
cause everything we used to be
and used to feel
It all becomes so frightening real
after the rain
:-x:-x:-x

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
  fals   invelea staniolul in ciocolata

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
kamy_th_cb
magic vodoo power

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
             

_______________________________________
After the rain
I still see heaven crying
After the rain
I still feel no relief
cause everything we used to be
and used to feel
It all becomes so frightening real
after the rain
:-x:-x:-x

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la