tokiohotelcinemabizarre
TOKIO HOTEL SI CINEMA BIZARRE
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
tokiohotelcinemabizarre | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIOHOTELCINEMABIZARRE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Adelinadia
 | Femeie 25 ani Mures cauta Barbat 27 - 71 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
B:Spiridusii ataca,spiridusii ataca,fugiti pt.vetzile voastre!! 
15.5KB
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
hai sa nu fim atat de rele cu ele 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
kamy_th_cb
magic vodoo power
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
|
|
T: OMG Bill in sfarsit am si eu o bila Pokeball!!! B: uhm...Tom..Suntem live pe canalul international !! T: hmmm...oare scrie aici cum se deschide? *thinking* B: Umm...Tom! CONTROLEAZA'TE! *WTF??* T: *giggle giggle*Wee!! Sper sa fie un Pikachu ^.^ B: x_x
15.3KB
_______________________________________ After the rain I still see heaven crying After the rain I still feel no relief cause everything we used to be and used to feel It all becomes so frightening real after the rain :-x:-x:-x
|
|
| pus acum 18 ani |
|
kamy_th_cb
magic vodoo power
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
|
|
tom e acolo si...si... .. si...face pipi 
31KB
_______________________________________ After the rain I still see heaven crying After the rain I still feel no relief cause everything we used to be and used to feel It all becomes so frightening real after the rain :-x:-x:-x
|
|
| pus acum 18 ani |
|
kamy_th_cb
magic vodoo power
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
|
|
da da cam asa de mare...bine poate un pic de mare ..
8.2KB
_______________________________________ After the rain I still see heaven crying After the rain I still feel no relief cause everything we used to be and used to feel It all becomes so frightening real after the rain :-x:-x:-x
|
|
| pus acum 18 ani |
|
kamy_th_cb
magic vodoo power
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
|
|
b:tom.....ce drak nu te poti abtine si tu un pic....pfaiii credk mi se face rau t:scuze 
15.1KB
_______________________________________ After the rain I still see heaven crying After the rain I still feel no relief cause everything we used to be and used to feel It all becomes so frightening real after the rain :-x:-x:-x
|
|
| pus acum 18 ani |
|