tokiohotelcinemabizarre
TOKIO HOTEL SI CINEMA BIZARRE
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
tokiohotelcinemabizarre | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIOHOTELCINEMABIZARRE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Ank_beleaua 25 ani
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 35 - 51 ani |
|
lunna_luv_Billu:X:X
angel in disguise
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 9
|
|
Sambata. In sfarsit a venit week-end-ul! Eu si baietii stateam tolaniti pe unde apucam si faceam ce aveam chef (adica leneveam). A, da. Ma numesc Teo si am 18 ani. Sunt sora mai mica a lui David (28 ani) care este impresarul renumitei formatii Tokio Hotel. Stateam in casa cu cei 4 baieti fiindca fratele meu era plecat cu niste treburi foarte importante. - Baieti, vreau sa va anunt ca azi avem musafiri. Va trebui sa soseasca, am zis eu vesela. - Cine vine? a intrebat Bill curios. - O sa vedeti, am zis eu cu un ranjet mare pe fata si cu o nota de emotie in voce. Deodata suna usa. - Ah, a sosit. M-am dus sa deschid usa. Baietii si-au scos capetele de dupa bolta sufrageriei. Au ramas cu gura cascata. In usa statea un baiat inalt, cu o pereche de ochelari rotunzi pe nas si o matura in mana. Pe umeri avea o pelerina lunga si neagra. - De ce nu mi-ai zis ca va veni Daniel Radcliffe aici? intreba Bill alarmat. Macar puteam sa ma aranjez si eu! - Mama draga! Bill! BILL! Calmeaza-te! am zis eu. - Dar… - Nici un dar. Lamurim toate astea in sufragerie. Hai, Harry! In sufragerie se purtau discutii aprinse : - Bill, m-ai innebunit cu aranjatul tau! Hai sa facem prezentarile. Harry, ei sunt Bill, Tom, Georg si Gustav. - Incantat, zise Harry. - Acum calmati-va baieti si aveti grija sa nu faceti infarct ca va omor pe toti! Baieti, el este Harry Potter. La auzul acestor cuvinte cei 4 au ramas cu gurile cascate. - Adica el e…e…e vrajitor? a intrebat Tom uimit. - Da… - Si tu cum l-ai cunoscut? N-ar trebui sa fii Incuiata, sau ceva in genul? intreba Tom cu o expresie banuitoare pe fata. - Si eu sunt vrajitoare, am zis eu dupa o clipa de ezitare. - Si noi suntem Incuiati? intreba Bill trist. - Nu. Voi sunteti niste vrajitori cu puteri extraordinar de mari. I-am promis lui Dumbledore ca va vom invata tot ce stim noi… - …din moment ce avem cunostintele unor profesori foarte buni, l-am completat eu pe Harry. Deodata se auzi o bufnitura. Ne-am atintit cu totii privirea spre geamul pe jumatate deschis. Pe fereastra intra o bufnita maronie. - Pigwidgeon! Of, Ron, am crezut ca nu o sa-mi mai scrii! am exclamat eu fericita.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Melysa
forever or never
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 60
|
|
cred ca a uitat de el
_______________________________________ Overcome gravity Holding you down On the ground Free from insanity No one else ďs around
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
uhm...m-am uitat de mai multe ori la e-mail...kamy si lunna au acelasi e-mail.....
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|