tokiohotelcinemabizarre
TOKIO HOTEL SI CINEMA BIZARRE
Lista Forumurilor Pe Tematici
tokiohotelcinemabizarre | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIOHOTELCINEMABIZARRE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Ank_beleaua 25 ani
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
35 - 51 ani
tokiohotelcinemabizarre / FAN FICURI!!! / Viata de Vrajitor Moderat de Melysa, kamy_th_cb
Autor
Mesaj Pagini: 1
lunna_luv_Billu:X:X
angel in disguise

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 9
Sambata. In sfarsit a venit week-end-ul! Eu si baietii stateam tolaniti pe unde apucam si faceam ce aveam chef (adica leneveam).
A, da. Ma numesc Teo si am 18 ani. Sunt sora mai mica a lui David (28 ani) care este impresarul renumitei formatii Tokio Hotel. Stateam in casa cu cei 4 baieti fiindca fratele meu era plecat cu niste treburi foarte importante.
- Baieti, vreau sa va anunt ca azi avem musafiri. Va trebui sa soseasca, am zis eu vesela.
- Cine vine? a intrebat Bill curios.
- O sa vedeti, am zis eu cu un ranjet mare pe fata si cu o nota de emotie in voce.
Deodata suna usa.
- Ah, a sosit.
M-am dus sa deschid usa. Baietii si-au scos capetele de dupa bolta sufrageriei. Au ramas cu gura cascata. In usa statea un baiat inalt, cu o pereche de ochelari rotunzi pe nas si o matura in mana. Pe umeri avea o pelerina lunga si neagra.
- De ce nu mi-ai zis ca va veni Daniel Radcliffe aici? intreba Bill alarmat. Macar puteam sa ma aranjez si eu!
- Mama draga! Bill! BILL! Calmeaza-te! am zis eu.
- Dar…
- Nici un dar. Lamurim toate astea in sufragerie. Hai, Harry!
In sufragerie se purtau discutii aprinse :
- Bill, m-ai innebunit cu aranjatul tau! Hai sa facem prezentarile. Harry, ei sunt Bill, Tom, Georg si Gustav.
- Incantat, zise Harry.
- Acum calmati-va baieti si aveti grija sa nu faceti infarct ca va omor pe toti! Baieti, el este Harry Potter.
La auzul acestor cuvinte cei 4 au ramas cu gurile cascate.
- Adica el e…e…e vrajitor? a intrebat Tom uimit.
- Da…
- Si tu cum l-ai cunoscut? N-ar trebui sa fii Incuiata, sau ceva in genul? intreba Tom cu o expresie banuitoare pe fata.
- Si eu sunt vrajitoare, am zis eu dupa o clipa de ezitare.
- Si noi suntem Incuiati? intreba Bill trist.
- Nu. Voi sunteti niste vrajitori cu  puteri extraordinar de mari. I-am promis lui Dumbledore ca va vom invata tot ce stim noi…
- …din moment ce avem cunostintele unor profesori foarte buni, l-am completat eu pe Harry.
Deodata se auzi o bufnitura. Ne-am atintit cu totii privirea spre geamul pe jumatate deschis.  Pe fereastra intra o bufnita maronie.
- Pigwidgeon! Of, Ron, am crezut ca nu o sa-mi mai scrii! am exclamat eu fericita.


pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
  Harry Potter?   dabea ast sa-l vad p Bill pe o matura knd zboara   sau nu.....knd face curatzenie mai bn zzis   sau mai sti ce o face cu matura   .....next    

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
kamy_th_cb
magic vodoo power

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 161
    ce tare...)))))bill vrajitorul))
ce tare e)     acu tom poate sa vrajesk fetele k sa    ......in fine       next plizzz


_______________________________________
After the rain
I still see heaven crying
After the rain
I still feel no relief
cause everything we used to be
and used to feel
It all becomes so frightening real
after the rain
:-x:-x:-x

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
hai cu nextu'      

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Melysa
forever or never

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 60
cred ca a uitat de el

_______________________________________
Overcome gravity
Holding you down
On the ground
Free from insanity
No one else ďs around

pus acum 18 ani
   
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
uhm...m-am uitat de mai multe ori la e-mail...kamy si lunna au acelasi e-mail.....

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la