tokiohotelcinemabizarre
TOKIO HOTEL SI CINEMA BIZARRE
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
tokiohotelcinemabizarre | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIOHOTELCINEMABIZARRE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: adee pe Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Mures cauta Barbat 24 - 59 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
deci aici va punetzi fiecare cate o dorintza si celalalt o indeplineste ex:vreau sa zbor rasp:in vise... si asa mai departe deci.... vreau sa implinesc 18ani mai rpd 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
o sa il vezi p 25 octombrie vreau saaaaaaaaaaaaaa ma culc 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Melysa
forever or never
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 60
|
|
pai hmm...du-te si culca-te .. daca nu ai unde te primesc la mine  vreau sa scap de scoala 
_______________________________________ Overcome gravity Holding you down On the ground Free from insanity No one else ïs around
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Melysa
forever or never
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 60
|
|
mie nu imi indeplineste nimeni dorinta (
_______________________________________ Overcome gravity Holding you down On the ground Free from insanity No one else ïs around
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Gaara_of_the_desert
Strify's girlfriend
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 273
|
|
iti indeplinesc eu dorintza si nu mai fa posturi duble....deaia exista "modificatzi"....
viseaza si u la scoala cand se darama.... vreau sa am un rinocer 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum ma linisteste
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dyana_loves_rock
1000meere
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 21
|
|
te duc in excursie la rinoceri si iti cumpar unul eu vreau sa ma imprietenesc cu baietii de la cinema bizarre...
4.1KB
Modificat de dyana_loves_rock (acum 17 ani)
_______________________________________ Y love Bill and Strify!!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|